Stalmark

WWW: www.stalmark.pl

STALMARK to znany producent kotłów CO, działający na rynku od 2002 roku. Firma produkuje i dostarcza Państwu wysokiej klasy kotły grzewcze przeznaczone do spalania rożnego typu paliw. Producent poddaje swoje urządzenia ciągłym modyfikacjom i udoskonaleniom, dzięki czemu posiadają one wysokie parametry techniczne i cieszą się niezmienną popularnością wśród najbardziej wymagających Klientów. Wszystkie produkty wytwarzane są w zgodzie z obowiązującymi rozporządzeniami i normami, co stanowi gwarancję ich jakości oraz bezpieczeństwa stosowania.

STALMARK stawia na komfort i nowoczesność, dlatego w swojej ofercie poza tradycyjnymi kotłami węglowymi znalazły się nowoczesne kotły c.o. umożliwiające spalanie ekologicznych, a przy tym wydajnych materiałów. Różnorodność ofert pozwala na znalezienie w niej rozwiązań zarówno do użytku domowego, jak i zastosowań przemysłowych. Większość modeli wyposażonych jest w specjalne podajniki ślimakowe lub tłokowe zwiększające wygodę użytkowania. Opcjonalnie można także zainstalować inne udogodnienia, np. nowoczesny system sterowania telefonem komórkowym czy regulator pokojowy.

W naszej ofercie posiadamy wszystkie produkty STALMARK, dzięki czemu naszym Klientom możemy zaproponować nowoczesne i sprawdzone urządzenia.

Aktualności

Producenci

Usługi

Facebook

Polecamy